carceral ایران توافق صندوق ایرانی

carceral: ایران توافق صندوق ایرانی تحریم ها انتخابات ایرانیان لغو تحریم اصولگرایان اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی عوامل واردات غیر قانونی ۶۴۰۰ ماشین بازداشت شدند

رئیس فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی و اداری و شفاف‌سازی مجلس از بازداشت 3 نفر از وارد کنندگان غیر قانونی ۶۴۰۰ ماشین خبر داد. به گفته وی 3 نفر دیگر جهت مراجعه ب

عوامل واردات غیر قانونی ۶۴۰۰ ماشین بازداشت شدند

عوامل واردات غیر قانونی ۶۴۰۰ ماشین بازداشت شدند

عبارات مهم : ماشین

رئیس فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی و اداری و براق سازی مجلس از بازداشت 3 نفر از وارد کنندگان غیر قانونی ۶۴۰۰ ماشین خبر داد. به گفته وی 3 نفر دیگر جهت مراجعه به مقامات قضایی احضار شده است اند.

امیر خجسته در گفت وگو با ایسنا در رابطه با جزییات تخلف در ورود بیش از 100 هزار ماشین به کشور بیان کرد: بالای دو سال است که در فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی و اداری و براق سازی در خصوص قاچاق و مافیای ماشین در حال تحقیق هستیم. این بخش دارای مافیای عجیب و پیچیده است . ۴یا ۵ خانواهد هستند که با تبانی با مسئولین وزارتخانه های مربوطه توانسته اند تخلفات زیادی انجام دهند. ازجمله این تخلفات بحث ثبت سفارش ۳۴ هزار ماشین به صورت غیر قانونی بود. فراکسیون ابتدا آمار ۵۶۰۰ و سپس ۶۴۰۰ و بعد ۱۵هزار را کشف کرد که در نهایت مطلع شدیم ۳۴ هزار ثبت سفار ش به صورت غیر قانونی انجام شده است است.

وی در ادامه گفت: متخلفین از ساعت ۲ تا ۴ صبح طی ۹ روز این ثبت سفارش را انجام داده بودند و ما توانستیم این عنوان را اثبات کنیم و مدارک و مستنداتی را که به وسیله فراکسیون تهیه شده است بود تحویل مراجع قانونی دادیم و آنها نیز آن را پذیرفتند. عوامل واردات غیر قانونی ۶۴۰۰ ماشین بازداشت شدند و با قاطعیت پیگیر هستیم تا این عنوان تعیین وظیفه شود. در ادامه نیز بازداشت هایی صورت خواهد گرفت. متخلفانی کلان در این بخش بازداشت شده است اند و چند نفر هم جهت مراجعه به مقامات قضایی احظار شده است اند.

خجسته تصریح کرد: ما هر مدارکی را که داشتیم به قوه قضاییه تحویل دادیم و این قوه نیز به خوبی ورود پیدا کردند و شبکه ماشین در حال براق سازی هست. دستگاه های نظارتی ما همه سکوت کردند که این جای تعجب دارد. متاسفانه اول دستگاه ها انکار می کنند و بعد می گویند جور دیگری هست. خبری به ما رسیده که بالای 100 هزار ماشین به صورت غیر قانونی وارد کشور شده است است که ما بر روی این 100 هزار ماشین داریم کار کارشناسی انجام می دهیم.

خجسته ادامه داد: پیگیری های مورد نیاز در فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی و اداری در حال انجام است و به همین زودی آمار آن نیز اعلام خواهد شد. بنده به وزارت صنعت و معدن تذکر می دهم که مانند گذشته انکار نکند و با متخلف برخورد کنید. وزارت صنعت باید با متخلفین برخورد کند. در خصوص واردات 100 هزار ماشین نیز ما بررسی های خود را ادامه می دهیم و در آخر نشست خبری خواهیم گذاشت. ما اعتقاد داریم که هر کسی در کشور تخلف می کند باید به مردم معرفی شود و این معنای براق سازی را می دهد.

وی ادامه داد: هر کسی که از بیت المال غارت می کند باید شناسایی و به مردم معرفی شود. از قوه قضاییه انتظار داریم انقلابی عمل کند. دولت نیز باید به صورت انقلابی از این کارها جلوگیری کند. سکوت در برابر این تخلفات جهت مردم قابل قبول نیست. در خصوص واردات ۶۴۰۰ ماشین به صورت غیر قانونی سه نفر دستگیر شده است اند و سه نفر تحت تعقیب هستند. یک نفر از افراد بازداشت شده است از کارکنان وزارت صنعت معدن و تجارت بوده که تحت پیگرد قانونی است.

عوامل واردات غیر قانونی ۶۴۰۰ ماشین بازداشت شدند

واژه های کلیدی: ماشین | قانونی | واردات | بازداشت | بازداشت شدن | فساد اقتصادی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs