carceral ایران توافق صندوق ایرانی

carceral: ایران توافق صندوق ایرانی تحریم ها انتخابات ایرانیان لغو تحریم اصولگرایان اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار حوادث در تله دوستم گرفتار شدم / درخواست کمک دختر تنها از قضات

قضات دادگاه کیفری حکم بازداشت پسر جوان را که متهم است دختر تنها را با ترفندی خاص به خانه‌اش کشانده و وی را مورد آزار قرار داده است صادر کردند. 

درخواست کمک دختر تنها از قضات: در تله دوستم گرفتار شدم

عبارات مهم : ایران

قضات دادگاه کیفری حکم بازداشت پسر جوان را که متهم است دختر تنها را با ترفندی خاص به منزل اش کشانده و وی را مورد آزار قرار داده است صادر کردند.

به گزارش جام جم، پیگیری به این پرونده با شکایت دختر ۱۷ ساله ای به نام فرزانه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی به ماموران گفت: پدرم به خاطر اعتیادش چند سالی است در زندان است . مادرم هم صلاحیت اخلاقی ندارد. به همین خاطر دادگاه سرپرستی مرا به یک موسسه خیریه در مرکز شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران سپرد. من در آنجا زندگی می کنم و در دبیرستان درس می خوانم .

در تله دوستم گرفتار شدم / درخواست کمک دختر تنها از قضات

وی ادامه داد: مدتی پیش یکی از دوستانم به نام ملیکا با یک پسر جوان به نام کیوان آشنا شد . دوستم هر لحظه از پسر مورد علاقه اش تعریف می کرد به همین خاطر من چند بار همراه آنها جهت تفریح بیرون رفتم، ولی بعد از مدتی پسر جوان به من ابراز علاقه کرد و خواستار رابطه دوستانه با من شد. ولی من به کیوان جواب رد دادم و او دیگر با من تماس نگرفت تا این که چند روز پیش ملیکا دنبالم آمد و از من خواست تا با هم به منزل دوستش برویم . من همراه ملیکا به منزل ای در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران رفتم، ولی آنجا با کیوان روبه رو شدم . همان موقع ملیکا منزل را ترک کرد و مرا با کیوان تنها گذاشت . پسر جوان با ترساندن قمه مرا آزار داد و تهدیدم کرد در این باره نباید به کسی حرفی بزنم.

به دنبال شکایت دختر جوان وی به پزشکی قانونی معرفی شد و در ادامه بررسی ها وی نتوانست آدرسی از محلی را که در آن مورد آزار قرار گرفته بود به پلیس ارائه دهد. فرزانه گفت: من و ملیکا از راه پیچ در پیچ به منزل کیوان رفتیم و من آدرس آنجا را ندارم . حالا فقط یک شماره تلفن از کیوان دارم که می توانم ارائه دهم.

قضات دادگاه کیفری حکم بازداشت پسر جوان را که متهم است دختر تنها را با ترفندی خاص به خانه‌اش کشانده و وی را مورد آزار قرار داده است صادر کردند. 

این دختر دیروز همراه مددکار موسسه خیریه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران حاضر شد و به تشریح شکایتش پرداخت. وی از قضات دادگاه خواست تا به خاطر شرایطی که دارد به او کمک کنند.

قضات دادگاه بعد از شنیدن بیانات دختر نوجوان از شرکت مخابرات درخواست کردند تا با بررسی شماره تلفن ارائه شده است از سوی فرزانه صاحب آن را شناسایی کنند. قضات همچنین حکم جلب پسرجوان را صادر کردند تا بعد از بازداشت از وی تحقیق شود.

واژه های کلیدی: ایران | همراه | کیوان | دادگاه | درخواست کمک | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs