carceral ایران توافق صندوق ایرانی

carceral: ایران توافق صندوق ایرانی تحریم ها انتخابات ایرانیان لغو تحریم اصولگرایان اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شفر تاکنون در «ماه عسل» بود! ، تراکتور عیار استقلال را مشخص می‌کند

مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: رویارویی با تراکتورسازی در غیاب دو بازیکن مهم می‌تواند بزرگترین چالش وینفرد شفر از بدو ورودش در کشور عزیزمان ایران باشد.

شفر تاکنون در «ماه عسل» بود! ، تراکتور عیار استقلال را مشخص می‌کند

تراکتور عیار استقلال را مشخص می کند/ شفر تاکنون در «ماه عسل» بود!

عبارات مهم : تبریز

مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: رویارویی با تراکتورسازی در غیاب دو بازیکن مهم می تواند بزرگترین چالش وینفرد شفر از بدو ورودش در کشور عزیزمان ایران باشد.

ایمان عالمی در گفتگو با مهر راجع به شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال در هفته های ابتدایی فصل همواره با مشکلاتی روبرو بود، مثل محرومیت ناخواسته بازیکنان، اوج رفتن آمار مصدومان و اتفاقات دیگری که باعث می شد در هیچ مسابقه ای، شرایط تیم ایده آل نباشد. خوشبختانه از هنگامی که وینفرد شفر آمده تاکنون شرایط تیم هر لحظه روبراه بوده هست. در وقت شفر فقط یکبار میلاد زکی پور محروم شد که او هم یک جانشین خوب مثل امید نورافکن داشت.

شفر تاکنون در «ماه عسل» بود! ، تراکتور عیار استقلال را مشخص می‌کند

وی با اشاره به غیبت جباروف و روزبه چشمی در بازی استقلال برابر تراکتورسازی گفت: این نخستین بار است که جهت یک بازی خیلی مهم، شفر دو بازیکن مهم و تاثیرگذارش را ندارد که البته باتوجه به حضور بازیکنان خوب روی نیمکت نباید بابت این عنوان نگرانی داشته باشد.

مربی سابق آبی پوشان بیان داشت: فکر نمی کنم با فرشید اسماعیلی و پژمان منتظری نگرانی بابت غیبت چشمی و جباروف وجود داشته باشد. این دو بازیکن می توانند جای خالی غایبان را پر کنند.

مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: رویارویی با تراکتورسازی در غیاب دو بازیکن مهم می‌تواند بزرگترین چالش وینفرد شفر از بدو ورودش در کشور عزیزمان ایران باشد.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: استقلال مملو از بازیکنان جوان ولی در عین حال با تجربه هست. امثال مجید حسینی، حسین حسینی، زکی پور، نورافکن، اسماعیلی، چشمی، کریمی و برزای جوانانی هستند که در اوج تجربه هستند و هر تیمی آرزوی داشتن یکی از آنها را دارد. بازیکنان با تجربه این تیم هم خیلی خوب هستند. غفوری، ابراهیمی، جباروف، منتظری، رحمتی و چند با تجربه دیگر که داشتن هر یک از آنها هم آرزوی هر تیمی در لیگ برتر است و این نشان می دهد که شفر تیم پر مهره ای را در اختیار دارد و از این حیث بسیار خوشبخت است.

عالمی در ادامه بیان داشت: شفر در این چند هفته بازی های نسبتا روانی را پشت سر گذاشته و عمده بازی های آبی پوشان هم در پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده. حضور در تبریز، رویارویی با تراکتور و غیبت دو بازیکن مهم می تواند بزرگترین چالش شفر از بدو ورودش به استقلال تاکنون باشد و اینجاست که او باید توانایی هایش را نشان دهد. به تعبیری می توان گفت شفر تاکنون در«ماه عسل» بوده و این بازی است که عیار واقعی او تیمش را نشان می دهد.

مربی سابق تیم های استقلال و تراکتورسازی خاطرنشان ساخت: من هم با استقلال در تبریز برابر تراکتور حضور داشتم و هم با تراکتورسازی میزبان استقلال در تبریز بودم و هر دو اوضاع را تجربه کردم. هم هنگامی که با استقلال به تبریز رفتم شرایط سخت کار را درک کردم و هم هنگامی که با تراکتور میزبان استقلال بودیم باز هم دیدیم که چقدر بازی کردن برابر این تیم سخت هست. استقلال پتانسیل پیروز شدن برابر هر تیمی و در هر ورزشگاهی را دارد. اصلا انگار این تیم محکوم به پیروزی است.

شفر تاکنون در «ماه عسل» بود! ، تراکتور عیار استقلال را مشخص می‌کند

وی افزود: ما خودمان با استقلال در ریاض برابر الهلال به میدان رفتیم و یک ورزشگاه کامل با همه ساز و کار برابر ما قرار گرفتند. گل اول را هم به ما زدند ولی دو بار به وسیله منتظری و برهانی گلزنی کردیم و در نهایت بازی را دو بر یک بردیم. این را گفتم که نشان دهم استقلال توان بردن هر تیمی در آسیا را دارد.

واژه های کلیدی: تبریز | بازیکن | تراکتور | استقلال | تراکتور | بازیکنان | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs